www.nazorovy-harem.cz
Pár okamžiků
z uskutečněné akce 29.10. 2017:

rl
První Inspirativní host ze světa chlapů na klubové akci pro ženy - hudební skladatel Zdeněk Barták, jehož melodie zná v ČR snad každý (hit Nonstop, televizní seriál Zdivočelá země a Policie Modrava, a stovky dalších melodií – na snímku vpravo) se zakladatelem „Richardova názorového harému“ a moderátorem těchto akcí Richardem Langerem v Hotelu U Zvonu v Plzni na klubovém setkání dne 29. 11. 2017.

rl
O Hotel U Zvonu hokejisty Martina Straky v Plzni pečuje jeho nesmírně milá manželka paní Gabriela Straková, která byla hostitelkou klubové akce a současně jednou z prvních představených členek klubu (členství v rozsahu SUPER). Paní Strakové si moc vážím pro její pokoru a lidský zájem o vše, co je podstatné pro tento svět.

rl
Malíř Martin Vavrys - devět let spolupracuje s projektem ceny Ď a osobně vynaložil nemalé úsilí, aby této ceně, s níž je nadmíru spjat můj profesní život, pomohl. Dílem osudu se stalo, že moje dcera Markéta, která nezištně cenám Ď pomáhá dvanáct let (od roku 2006 se mnou moderuje finálové ceremonie) našla s Martinem nejen společnou řeč na téma „cena Ď“, ale také na téma „život“. A tak nyní patří k sobě. Martin byl zde jako inspirativní host klubové akce, Markéta jako členka klubu (členství - SUPER).

rl
Paní Lída Bartáková (členství – SUPER) je velmi zkušenou producentkou a produkční ve světě muzikálů, hudebních show, audio nahrávání a produkcí. Díky jejímu světu tu a tam budou mít členky klubu možnost zažít něco navíc ve světě hudby a melodií. Na snímku je s mou manželkou Jitkou Langerovou, coby produkční projektu cena Ď s participací na samotném názorovém harému.

rl
Přípitek pronesl skladatel Zdeněk Barták se smyslem pro humor jemu vlastním a členky klubu přivítala v Hotelu U Zvonu v Plzni paní Gabriela Straková…

rl
To by nebyl gentleman Zdeněk Barták, kdyby si osobně nepřiťuknul s každou z přítomných členek názorového harému. Snímek zachycuje přípitek s paní Naďou Hynkovou, která je dobrovolnou pořadatelkou „místní ceny Ď v Chodově 2017 a 2018“ (členství – SUPER).

rl
Zde si Zdeněk Barták připíjí s paní Michaelou Havlicovou (uprostřed), kterou jsem v roce 1996 zaměstnal jako asistentku na trvalý pracovní úvazek a když jsem v roce 1997 založil Mecenáš klub (předchůdce ceny Ď), poprosil jsem jí, aby mi odpustila, že nemám peníze na její výplatu a naopak mi půjčila peníze na úhradu ochranné známky. Bez téhle ženy by nevznikl Mecenáš klub a nebyla by dnes ani cena Ď. Michaela je 21 let příznivkyní všech našich kulturních projektů a nově je také členkou názorového harému (rozsah – FAJN). Na snímku je zachycena také paní Jana Richterová, která morálně naše kulturní projekty podporuje také řadu let (členství – FAJN).

rl
Okamžik seznámení mezi členkami klubu. Michaela Havlicová (vlevo) si připíjí s paní Petrou Kaldovou (členství v rozsahu – GRAND), která ředitelkou velké recyklační společnosti AZS 98, jež je navíc partnerem Richardova názorového harému. Paní Kaldová v přátelské soutěži navíc vyhrála poukázku na romantickou večeři pro dva podepsanou manželi Strakovými…

rl
Dalším inspirativním hostem ze světa chlapů byl vynikající chirurg, někdejší senátor, ale jinak také fajn člověk a kamarád – Richard Sequens. Jeho žena Helena se současně stala členkou klubu (SUPER).

rl
Pohoda, humor, smích. Všechno naprosto neformální. Dokládá to fotografie členky klubu paní Petry Kaldové (AZS 98 aneb recykluj – neskládkuj), jíž na klubovou akci doprovodila kolegyně z firmy paní Romana Zučková…

rl
Úsměvy nikdo neplánoval, ale bylo jich požehnaně…

rl
Každý měl možnost zaposlouchat se do vyprávění skladatele, jehož melodie denně slýcháme z rádií a televize. Každá z členek klubu mohla se Zdeňkem Bartákem propovídat to, co chtěla… vyfotit se, nechat si podepsat CD (každá dostala dárkem).

rl

rl

rl
Zdeněk a Richard rádi pískají a tak nebylo daleko k soutěži. Společně pískali Zdeňkem složené melodie - kdo uhodl, dostal dárek…

rl
Úžasně vitální je členka klubu paní Květa Bodollová – oblíbená rozhlasová moderátorka (členství – FAJN), která před lety náhle přišla pod koleny o dolní končetiny, ale to, jak se k tomuto handicapu staví, inspiruje tisíce lidí kolem a mne jakbysmet. Květuš, moc si tě vážíme! Na snímku se Květuš akrát seznámila s Lídou Bartákovou…

rl
Atmosféra… úžasná.

rl
Obdivuji, když někdo dokáže řídit náročný chod nemalé firmy a umí si přitom najít čas na podporu ceny Ď , potažmo názorového harému. Dovolte, abych představil majitelku RK EVROPA Plzeň s níž exkluzivně jako externí realitní makléř pracuji (ze zisku samosponzoruji svůj projekt cena Ď)- paní Renée Zedníčkovou (členství – SUPER).

rl
Kolik vzniklo fotek během klubové akce nevím, ale snad stokrát jsem od všech přítomných slyšel, že ty tři hodiny společně prožité stály skutečně za to :-)

foto: Jájina Raunerová
Jaká byla pozvánka:

Připravuji
druhou klubovou akci
Richardovo názorového harému:

rl

Hotel U Zvonu
restaurant, kavárnu a hotel
provozuje rodina hokejisty Martina Straky

Plzeň – u Mlýnské strouhy

-

POZVÁNÍ PLATÍ POUZE:
Pro členky klubu a čestné hosty,
kteří za dohodnutých podmínek obdrželi pozvání a potvrdili účast.

-

ATMOSFÉRA KLUBOVÉ AKCE:
decentní / pohodová / sportovní / slavnostní
intelektuální / komorní / bláznivá / velkolepá / veselá
osobní seznámení s hlavními hosty

-

PROGRAM KLUBOVÉ AKCE:
(konkrétní datum je sděleno jen zvaným)

18.00 – 18.30 hodin / příchod

-

18.30 – 19.00 hodin / první část klubové akce…
…společný přípitek s paní Gabrielou Strakovou
a drobné pohoštění zdarma

-

19.00 – 19.45 hodin / druhá část klubové akce…
…11. ročník komorní talk show Plzeňská souhvězdí
se skladatelem Zdeňkem Bartákem
(např. hit NONSTOP, televizní hudba – Zdivočelá země, Policie Modrava, muzikál Baron Prášil, Romeo a Julie atd..)
a další hosté

(možnost individuální konzumace dle ceníku restaurantu)

rl

Se skladatelem Zdeňkem Bartákem
letos slavím 10 let kamarádství a tak vím, že kromě ohromného úspěchu pěstuje pokoru a schopnost být skvělým bavičem a kamarádem :-)

-

19.45 – 20.15 hodin / třetí část klubové akce…
…prezentace super partnerů projektu cena Ď 2001 - 2018

rl

Pana Jiřího Plevku st. – prezidenta Rodinného Pivovaru Chodovar, znám od roku 2005 a v lidské rovině si ho vážím podobně, jako Františka Křižíka nebo Josefa Hlávky. Od roku 2006 každoročně podporuje cenu Ď a osobně je s její myšlenkou nesmírně provázán :-)

Naštěstí pana Plevku následuje celá řada dalších skvělých podporovatelů ceny Ď o nichž budu také vyprávět:

Nadační fond pomoci Karla Janečka
tiskárna SVS se sídlem v Karlštejně
sklárna ARTCRISTAL BOHEMIA
Hyundai od pana Šrámka z Plzně
Český rozhlas Dvojka
REGIONALNITELEIZE.CZ
města: OSTROV, NOVÝ BOR a DĚČÍN
Rotary klub v ČR
časopis XANTYPA
RK EVROPA Plzeň
módní SALON MIRIAM Plzeň
Hotel U Zvonu

a samozřejmě slovně poděkuji za vzácnou spolupráci:

Národní divadlo v Praze

zakladatelka Stonožky Běla Gran Jensen
Jeho Eminence Dominik kardinál Duka

a dík vyslovím také své rodině
a kamarádovi Františku Lambertovi…

…neboť při osmnáctém ročníku ceny Ď se tento projekt stává dospělým
i díky všem zde jmenovaným :-)

-

20.15 – 20.30 hodin / čtvrtá část klubové akce…
…představení prvních členek Richardovo názorového harému

…přátelská hra o pozvání na „romantickou večeři pro dva
v Hotelu U Zvonu od manželů Strakových v období do 31. 1. 2018“
…ukončení oficiálního programu

-

20.30 – 21.45 hodin / posléze…
…individuální posezení kdo s kým jak chce :-)

www.nazorovy-harem.cz    -    richard.langer@centrum.cz    -    608 702 768    -    facebook RL
Copyright © 2018 All rights reserved